© Villa Glass Studio - All Rights Reserved

Mobirise Website Builder

Informacje o firmie Villa Glass Studio

Siedziba firmy Villa Glass Studio mieści się w Krośnie, mieście znanym z tradycji szklarskich. Od 1998 roku działamy w niszowym segmencie rynku, jakim jest szkło artystyczne, głównie fusing. Jest to wyjątkowa technologia pozwalająca na stapianie szkła na ręcznie rzeźbionych formach, dzięki czemu powstają trójwymiarowe elementy architektoniczne i dekoracyjne. W ten właśnie sposób nasi artyści plastycy tworzą nie tylko nieprzeciętne szklane drzwi, przeszklenia, obrazy, kabiny prysznicowe, a nawet parapety i umywalki, ale także unikatowe patery, salaterki oraz statuetki. Nasz największy piec pozwala na formowanie tafli o wymiarach 321x225cm, co pozwala na duże, efektowne realizacje. 
Nabyte przez lata doświadczenie w obróbce szkła pozwoliło nam wprowadzić do oferty również inne techniki zdobienia szkła, takie jak piaskowanie, emaliowanie, czy też fotowydruk. 
Ponieważ szkło architektoniczne musi być odpowiednio mocowane, współpracujemy z wieloma producentami okuć do szkła, m.in. jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem niemieckiej Dormy. Pozwala nam to zawsze optymalnie dobrać właściwe elementy, gwarantując trwałość, niezawodność i estetykę. (czytaj więcej)
Współpraca z architektami

Pomagamy architektom, projektantom wnętrz urzeczywistniać ich idee i plany związane ze szkłem stosowanym w budownictwie. Zastosowanie szkła fusingowego pozwala na niebanalne osiągnięcie wartości estetycznych przy całkowitym zachowaniu własności użytkowych szkła.  Nasze wieloletnie doświadczenie i elastyczne podejście gwarantują atrakcyjną współpracę, a w szczególności umożliwiają:

 • realizację pomysłów, projektów i wizji artystycznych 
 • możliwość kreowania indywidualnych, unikatowych wzorów
 • zastosowanie trwałego, bezpiecznego i spełniającego normy materiału
 • obopólne korzyści materialne i niematerialne
 • aktywną kooperację w zakresie rozwoju koncepcji
 • pełną obsługę strony technicznej projektów
Mobirise Website Builder

Klienci indywidualni 


Współpraca z klientami indywidualnymi stawia szczególne wymagania. Zdając sobie sprawę z niekoniecznie wysokiej wiedzy merytorycznej takiego partnera, zapewniamy efektywną pomoc w zakresie wyboru wzoru lub stworzenia projektu, dobrania optymalnych okuć i w razie potrzeby również obsługi technicznej zlecenia (pomiary i montaż). W efekcie każdy klient może zrealizować swoje wymarzone idee, indywidualne pragnienia i cieszyć się z wyjątkowego szkła we własnym wnętrzu.
Reasumując, nasz serwis dla klientów indywidualnych obejmuje wszystkie elementy konieczne do zapewnienia kompleksowej realizacji zamówień: 
Mobirise Website Builder
Szeroka gama wzorów standardowych i zdjęć realizacji do wyboru
Mobirise Website Builder
Personalizacja, dobór kolorystyki i reliefu, projekty graficzne wg wytycznych
Mobirise Website Builder
Doradztwo techniczne, różne możliwości i wybór optymalnego rozwiązania 
Mobirise Website Builder
Pełna obsługa od pomiarów do montażu, komplementarne dostawy
Mobirise Website Builder
Klienci instytucjonalni


Szkło fusingowe perfekcyjnie trafia w specjalne potrzeby klientów instytucjonalnych. Wysoka trwałość, odporność i bezpieczeństwo w połączeniu niezwykle efektownym i indywidualnym wyglądem pozwalają na wyjątkowe zastosowanie w miejscach publicznych. 
Dodatkowym atutem jest indywidualizm, niepowtarzalność oraz unikalność form, dzięki czemu powstają wyjątkowe, jedyne na świecie realizacje. Z tych wszystkich zalet chętnie więc korzystają różne instytucje państwowe, prywatne i inne, takie jak samorządy, firmy, kościoły. 

Salony sprzedaży

Współpracujemy z kilkudziesięcioma salonami sprzedaży na terenie całego kraju i mamy bardzo bogate doświadczenia w tym zakresie. Zdajemy sobie sprawę, że taka forma umożliwia bezpośredni kontakt z klientem, ułatwia mu komunikację oraz zapewnia większe poczucie bezpieczeństwa. Dlatego chętnie nawiążemy współpracę z kolejnymi salonami oferując:

 • stałe ceny i atrakcyjne rabaty 
 • krótkie terminy realizacji zamówień
 • materiały na ekspozycję za symboliczną opłatą
 • projekty plastyczne pod zlecenia indywidualne
 • pełną obsługę strony technicznej projektów
Mobirise Website Builder
Mobirise Website Builder
Markety budowlane


Potencjał organizacyjny firmy poparty wieloletnim doświadczeniem produkcyjnym i logistycznym pozwala na współpracę z tak wymagającym klientem, jakim są markety budowlane. Naturalnie konieczna jest w takim przypadku odpowiednia modyfikacja oferty, a w szczególności ograniczenie możliwości personalizacji produktów w celu uzyskania większej ich standaryzacji. Trzeba jednak pamiętać, że stosowana technologia sama w sobie zapewnia pewną unikatowość wyrobów, nie ma nawet możliwości uzyskania 100% powtarzalności, więc mimo wszystko wyjątkowy charakter szkła i jego indywidualny wygląd zostają zachowane. 

Blog

Szkło w architekturze
Mobirise Website Builder
Szklana alternatywa

Szkło jest coraz częściej elementem aranżacji różnorodnych przestrzeni.
Nie jest już tylko przyjemną dla oka ozdobą, lecz stanowi realną alternatywę dla poważnych rozwiązań architektonicznych...

Mobirise Website Builder
Nie tylko kafelki 

Coraz częściej kafelki i płyty z kamienia w kuchniach i łazienkach są zastępowane przez szklane panele, drewnianą boazerię lub materiały tradycyjne w nowej postaci - farbę i tapetę...

Mobirise Website Builder
Przestrzenne cuda ze szkła

Szkło płaskie otacza nas zewsząd. Kojarzy się z nowoczesną architekturą, prostotą formy, przejrzystością i lekkością. Przywykliśmy do takiego zastosowania szkła ...

Mobirise Website Builder
Szklane wnętrza

Szkło. Architektoniczne, artystyczne, użytkowe - kolorowe, piękne, zachwycające i... bezpieczne.
Na co dzień nie zastanawiamy się z czego wykonane są otaczające nas przedmioty.
Jesteśmy nieświadomi ...

Mobirise Website Builder
Przeszklenia w biurze

Urządzając biuro, pamiętajmy o jego dobrym oświetleniu.
Polacy w ciągu dnia pracują najdłużej spośród państw unijnych - wynika z badań firmy konsultingowej Hetus ...

© Villa Glass Studio - All Rights Reserved 

AI Website Maker